Biyografi

Merhaba değerli Dövme sever arkadaşlar.

Ben 1969 yılında Almaya da doğdum.
1985 yılında Türkiye'ye kesin dönüş yaptıktan sonra 1987 yılında Bursa'nın ilk güzellik salonunu açtık. 1993 yılında Hollanda dan gelen profesyonel bir ekipten Kalıcı Makyaj eğitimi aldım ve Güzellik salonumuzdan ayrılarak CTS Europ firmasından getirttiğim profesyonel Tattoo ekipmanları ile Bursa Çelik Palas Otelinin içine Bursa'nın ilk dövme stüdyosunu açtım. 

Daha sonraki yıllarda Bursa FSM Bulvarında stüdyomu işletmeye devam ettim ve 2011 yılından itibaren Bursa merkeze, Heykele taşındık.

Stüdyomu ilk açtığım günden itibaren en önemli unsur benim için insan sağlığıdır. Kullandığım ekipmanlar ve malzemeler günümüz şartlarının en iyisidir.

Stüdyomda, tek kullanımlık steril iğneler ve steril uçlar kullanmaktayım. Kullandım boyalar kök boya olup insan sağlığına hiç bir şekilde zarara vermemektedir ve hem Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Türkiyede Dövme sanatı artık bir meslek dalı olarak kabul gördükten sonra, Ustalık belgesi, Hijyen Eğitim sertifikası, resmi İşyeri Açma ve Çalıştırma ruhsatı gibi her işletmede olması gereken belgelerin hepsi DTTUNA TATTOO da bulunmaktadır. 
Hem sektörümüzdeki, hemde kanunlarımızdaki gelişmeleri yakından takip edip gerekli şartları uygulamaya özen gösteriyorum.